> مقالات تخصصی تردمیل > تعمیر الپتیکال
خدمات تعمیرات الپتیکال در شیراز

خدمات تعمیرات الپتیکال در شیراز

الیپتیکال بخش های حرکتی زیادی دارد که باید کاملاً با هم هماهنگ باشند تا دستگاه روان کار کند. خرابی هر یک از قطعات سیستم محرک الپتیکال می تواند باعث ناهماهنگی کار دستگاهتان شود و ممکن است به سایر اجزا خسارت جدی بزند. نشانه های عادی که نشان می دهد الپتیکال باید تعمیر شود: صدای جیرجیر یاصدای تق تق، قطعات می لرزند یا لق هستند، کدهای خطا قدم ها منظم نیستند، دستگاه تنظیم نیست و دستگاه روشن نمی شود. ما همه دستگاه ها و تجهیزات تناسب اندام را تعمیر و سرویس می کنیم. هر مدلی از نظر طراحی با مدل دیگر فرق می کند. متخصصین شرکت اسپورت شیراز در زمینه تشخیص و تعمیر تجهیزات تناسب اندام و وسایل ورزشی کاردان و باتجربه هستند و کاری می کنند دوباره ورزش کردن را ادامه دهید. آنها این افتخار را دارند تا تجهیزات تناسب اندام و وسایل ورزشی شما را در سرتاسر شیراز تعمیر کنند.


درباره شرکت اسپورت شیراز

گروه اسپورت شیراز به عنوان گروه تخصصی و مجاز تعمیر تردمیل و اسکی فضایی یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر الپتیکال و اسکی فضایی می باشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد. گروه اسپورت شیراز با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر شیراز توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر الپتیکال و اسکی فضایی با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد. گروه اسپورت شیراز ارائه دهنده خدمات به تمام برندهای داخلی و خارجی الپتیکال و اسکی فضایی می باشد. نصب و تعمیر الپتیکال و اسکی فضایی در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص اسپورت شیراز در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد. استفاده کنندگان از الپتیکال و اسکی فضایی در منازل، باشگاه ها و سازمانها می توانند به سادگی از خدمات گروه اسپورت شیراز در تعمیر الپتیکال و اسکی فضایی استفاده کنند. تعمیرات الپتیکال و اسکی فضایی به دانش فنی احتیاج دارد و برای کسانی که تخصصی در این رابطه ندارند پیشنهاد نمی شود. می توان با مقداری تحقیق و مطالعه نیازهای عمومی و پیش پا افتاده را برطرف کرد. اینکه چگونه از وسیله خود نگهداری کنیم را همه به صورت غریزی می دانند.

خدمات تعمیرات الپتیکال در شیراز

نگهداری مناسب الپتیکال

نگهداری مناسب الپتیکال

تعمیرات الپتیکال و اسکی فضایی امری کاملا تخصصی است و برای کسانی که تخصصی در این رابطه ندارند پیشنهاد نمی شود. منظور از نگهداری این است که چه کارهایی انجام دهیم یا ندهیم تا نیازی به تعمیرات الپتیکال و اسکی فضایی خود پیدا نکنیم. در ادامه به چند مورد ازاین اقدامات پیش پا افتاده و ساده اشاره می کنیم. دستگاه الپتیکال این اجازه را به کاربر می دهد به انجام تمرین هوازی با شبیه سازی برخی از حرکات راه رفتن و دوچرخه سواری نماید. این دستگاه ها شامل مجموعه ای از پدال ها و فرمان های نصب شده بر روی واحد پایه می باشد. همانطور که پدال حرکت می کند، یک تسمه متحرک درون واحد پایه نصب می شود و چرخشی را ایجاد می کند که در هنگام تمرین مقاومت ایجاد می کند. یک واحد کنسول به شکل مستقیم نصب شده است، و چرخش چرخ های چرخان را دنبال می کند. این به دستگاه الپتیکال اجازه می دهد تا کاربر محاسبه فاصله شبیه سازی شده را در تمرین محاسبه کند.
در ادامه نکاتی را در مورد نگهداری مناسب الپتیکال و کاهش هزینه تعمیر الپتیکال و اسکی فضایی اشاره می کنیم.


آموزش مرحله به مرحله نگهداری مناسب الپتیکال

در ذیل تکنیک های تمیز کردن مناسب، مواد شوینده تمیز کننده و مواردی برای مربیان در مورد دستگاه الپتیکال و اسکی فضایی را شرح داده ایم.
سعی کنید دستگاه الپتیکال را در یک محیط خشک و خنک نگه دارید.
تمیز نگه داشتن قسمتهایی از دستگاه الپتیکال که مدام در تماس با مصرف کنندگان هستند.
کنسول صفحه نمایش الپتیکال را طوری تمیز کنید که عاری از هر گونه عرق، اثر انگشت، خاک، روغن، و نمک باشد.
با استفاده از پارچه نرم، پاک، تمام سطوح را با استفاده از آب گرم و یک ماده تمیز کننده خنک کننده پاک کنید.
ناخن بلندتر ممکن است روی صفحه نمایش صدمه بزند یا خراشیده شود. از لایه های روی نمایشگر بدین منظور می توانید استفاده کنید.
برنامه ریزی هفتگی، ماهیانه، و سالانه برای الپتیکال و اسکی فضایی.
صفحه نمایش کنسول را به صورت هفتگی پاک کنید و ماهانه الپتیکال را بازدید و سرویس کنید.
پایه الپتیکال را سالیانه مورد بازدید قرار دهید.
مخزن انتهایی الپتیکال را هفتگی تمیز کنید و سالیانه مورد سرویس قرار دهید.
قاب را کاملا تمیز و خشک کنید و هر سال آنرا بررسی کنید تا آسیب نببیند.
پوشش پلاستیکی را هفتگی تمیز و نسبت به ترک خوردگی آن حساس باشید.
شما می توانید برای تعمیرات، قطعات جایگزین و خدمات، از تکنسین های مجاز خدمات اسپرت شیراز کمک بگیرید.

آموزش مرحله به مرحله نگهداری مناسب الپتیکال

اسپرت شیراز | نمایندگی انحصاری تعمیر لوازم ورزشی شیراز

تعمیر دستگاه های ورزشی در شیراز

خدمات تخصصی تعمیرات تردمیل و لوازم ورزشی در شیراز

تعمیر انواع تردمیل

انجام خدمات بازبینی، تنظیم و تعمیر انواع مدل های تردمیل در شیراز توسط بهترین استادکاران و با استفاده از کامل ترین ابزار روز دنیا.

تعمیر دوچرخه ثابت

ارائه ی خدمات تجهیز، بازبینی، تونینگ و تعمیر انواع مدل های دوچرخه ثابت خانگی و باشگاهی مطابق با استانداردهای جهانی.

تعمیر الپتیکال

ارائه خدمات تنظیم و تعمیرات تخصصی انواع موتور الپتیکال در شیراز همراه با ضمانت تعمیر یا تنظیم مجدد.

تعمیر انواع دستگاه بدنسازی

بازبینی، تونینگ و تعمیر کلیه دستگاه های بدنسازی تولید داخل و خارج از کشور به صورت کاملا تخصصی و تضمین شده.

لوزام یدکی دستگاه های بدنسازی

عرضه کلیه ی لوازم یدکی نو و استوک دستگاه های بدنسازی از برندهای معتبر داخلی و جهانی در سراسر کشور.

عیب یابی تجهیزات ورزشی

عیب یابی دستگاه های بدنسازی حرفه ای و آماتور و تردمیل های خانگی و باشگاهی با استفاده از تجهیزات تخصصی.

تعمیرات تخصصی دستگاه های ورزشی درشیراز

تعمیرات تخصصی دستگاه های بدنسازی در شیراز

در دنیای امروز بنا بر نظر پزشکان و متخصصان، ورزش و تغذیه مناسب، مهم ترین ابزازهای حفظ تندرستی جسم و روح هستند. به همین دلیل بیشتر مردم به ورزش در سالن های ورزشی دارای تجهیزات استاندارد، مدرن و تاثیر گذار روی آورده اند. کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی اسپرت شیراز (به مرکزیت شیراز) از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را با وارد کردن آخرین مدل های دستگاه های ورزشی منطبق بر استانداردهای معتبر جهانی آغاز کرد. این محصولات از شناخته شده ترین برندها برای زندگی امروز ساخته شده اند و مناسب هر خانه و محیط ورزشی و نیز دارای امکانات و تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی مدرن هستند.

بیشتر بخوانید!
خدمات به روز تعمیر وسایل ورزشی در شیراز

در شرکت اسپرت شیراز تمامی خدمات بازبینی، تنظیم و تعمیر دستگاه های ورزشی مطابق با به روزترین استانداردهای جهانی انجام می شود.