> تعمیر تردمیل در شیراز
تعمیرکار تردمیل در شیراز| تعمیرات تخصصی تردمیل در شیراز | تعمیر دوچرخه ثابت در شیراز

تعمیر تردمیل در شیراز

همشهریان عزیز شیرازی،شما برای انجام خدمات تعمیر تردمیل در شیراز  نیازمند تعمیرکار فنی تردمیل، متخصص و با تجربه خواهید بود که با نهایت دقت و کیفیت ممکن تردمیل تان را تعمیر کند و ضمن ارائه برگه ضمانت خدمات، دستگاه را به شما تحویل نماید. از حسن انتخاب و سلیقه شما مفتخریم همچنان با ما همراه باشید.
درصورتیکه به هر دلیل در عملکرد تردمیل شما اختلال به وجود آمد یا به طور کلی از حرکت ایستاد، می توانید با تیم مجرب کلینیک اسپرت شیراز، مجری خدمات تعمیر تردمیل و نمایندگی فروش قطعات تردمیل تماس حاصل کنید.
شما به احتمال فراوان با جستجوی عبارت های تعمیر تردمیل در شیراز یا تعمیرکار تردمیل در شیراز به این صفحه رسیده اید. پس به احتمال فراوان از تردمیل خانگی یا باشگاهی استفاده میکنید و هم اکنون عملکرد دستگاه ورزشی تان به هر دلیل دچار اختلال شده است. از این رو به طور قطع در جستجوی شرکت یا فردی جهت انجام خدمات تعمیر تردمیل در شیراز می باشید.
شرکت اسپرت شیراز همواره در تلاش است که شما را در تعمیر تردمیل یاری کند. برای اشنایی بیشتر با تیم اسپرت شیراز میتوانید درباره ما مطالعه فرمایید.

تعمیر تردمیل در شیراز | اسپرت شیراز

چنانچه تردمیلتان نیاز به تعمیر داشت نگران نباشید. خوشبختانه تیم متخصص و با تجربه اسپرت شیراز، برای انجام خدمات تعمیر تردمیل در شیراز آماده خواهد بود تا با نهایت دقت و کیفیت ممکن تردمیل شما همشهریان عزیز را تعمیر کند و ضمن ارائه برگه ضمانت خدمات ، دستگاه را به شما تحویل نماید. به همین راحتی و تنها با یک سرچ ساده، شما دیگر دغدغه رفت و آمد به شرکت تعمیرکار و یا نقل مکان به شهر دیگر را نداشته و مهم تر از همه در صورت نیاز به مراجعه مجدد و استفاده از دیگر خدمات ما ، می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. همچنان با ما همراه باشید. شماری از خدمات تخصصی شرکت اسپرت شیراز عبارتند از: تعمیر تردمیل شیراز، تعمیر دوچرخه ثابت در شیراز، فروش تسمه تردمیل در شیراز، تعویض نوار نقاله تردمیل در شیراز، تعمیر لوازم ورزشی شیراز و ... که شما عزیزان میتوانید در صفحه ی مقالات مشاهده نمایید.

خدمات تعمیر تردمیل در شیراز با بالاترین کیفیت

چگونگی نگهداری و سرویس تردمیل

پیش از هر چیز لازم است با نکات اصلی نگهداری از تردمیل و جلوگیری از نیاز به تعمیر آشنا شوید. جلوگیری از عواملی که منجر به خرابی و نیاز به تعمیر تردمیل می شوند بسیار آسان است. متاسفانه در میان افرادی که از تردمیل استفاده می کنند، نیاز به تعمیر تردمیل در شرایطی احساس می شود که صدمات شدیدی به اکثر اجزاء و قطعات تردمیل وارد شده است. اکثر این صدمات تنها با رعایت نکردن چند توصیه پیشگیرانه اتفاق می افتند. رعایت کردن این موارد باعث عدم احتیاج به تعمیر تردمیل در کوتاه مدت می شود.


یکی از مواردی که درصد بسیار زیادی از کاربران از آن اطلاع ندارند استفاده از روغن سیلیکون برای لغزنده کردن سطح زیر نوار نقاله تردمیل است. گاهی دیده می شود که کاربران از روغن های خوراکی !، روغن های صنعتی ! و یا حتی گریس !!! برای این کار استفاده می کنند. اگر از روغنی غیر از روغن سیلیکون برای این کار استفاده کردید (حتی یک بار)، قطعاً نوار نقاله باید تعویض شود. چون پاک کردن این روغن ها به راحتی امکان پذیر نیست و روغن استفاده شده به الیاف سطح زیر نوار نقاله (تسمه) تردمیل نفوذ کرده و از بین بردن اثرات آن مانند تشدید اصطکاک بین نوار نقاله و تخته ی پیست تنها با تعویض و جایگزین کردن یک نوار نقاله جدید ممکن می باشد. استفاده از این روغن ها نه تنها در روان کردن حرکت نوار نقاله تاثیری ندارد، بلکه باعث افزایش چسبندگی و اصطکاک شده و حرارت تولید شده به دلیل این چسبندگی باعث فرسوده شدن نوار می شود.

تعمیر تردمیل در شیراز | اسپرت شیراز

تعمیر تردمیل در شیراز | اسپرت شیراز

این افزایش اصطکاک همچنین باعث تحمیل نیروی منفی به موتور تردمیل شده و با عبور جریان الکتریسیته بیش از حد مجاز سیم پیچ داخل موتور شروع به فرسوده شدن می کند. با ادامه ی این روند، آسیب به موتور و سوختن آن اجتناب ناپذیر است و در این صورت باید به فکر تهیه موتور جدید بود. مشکلاتی که برای موتور تردمیل بوجود می آید به صورت پیوسته بر روی برد درایور و قطعات الکترونیکی آن تاثیرات منفی می گذارد و در مدت کوتاهی موجب سوختن آن می گردد. متاسفانه درصد زیادی از کاربران اصلاً از روغن کاری تردمیل و یا نوع روغن مورد استفاده در این قسمت اطلاع ندارند. در بسیاری از موارد دلیل خرابی تردمیل فقط عدم اطلاع از روغن کاری نوار نقاله، عدم آشنایی با نحوه ی روغن کاری و یا اطلاع از نوع روغن مورد نیاز برای این کار است.


همچنین استفاده از تردمیل برای وزن هایی بالاتر از توان آن باعث بروز مشکلات مشابه می شود. بسیاری از کاربران با توجه به نوشته ها و عناوین روی دستگاه اقدام به استفاده از تردمیل می کنند. عدم آگاهی از "ظرفیت اسمی" و "ظرفیت واقعی" گاه به سوختن مدار ها و موتور تردمیل می انجامد. برای مثال شخصی با وزن ۱۲۰ کیلوگرم از تردمیلی که روی بدنه آن عنوان ۱۳۵ کیلوگرم درج شده استفاده می کند اما به این نکته آگاهی ندارد که این "ظرفیت اسمی" تردمیل است و حداکثر وزن قابل تحمل بصورت کاربردی برای آن تردمیل ۶۰ درصد ظرفیت اسمی آن یعنی در حدود ۸۰ کیلوگرم است. رعایت این چند نکته ی ساده می تواند راهکاری موثر در جلوگیری از بروز سوختگی ها و عدم نیاز به تعمیر تردمیل در مدت کوتاه شود. بنابر این به نگهداری و استفاده ی صحیح از تردمیل خود بیشتر دقت کنید و به سرویس تردمیل خود در فواصل منظم اهمیت دهید.

اسپرت شیراز | نمایندگی انحصاری تعمیر لوازم ورزشی

تعمیر دستگاه های ورزشی در شیراز | اسپرت شیراز

علائم نیاز تردمیل به تعمیرات

تردمیل بیشتر از هر لوازم ورزشی، حرکت، اصطکاک و قطعات فرسوده دارد. فشاری که به دلیل خرابی یکی از قطعات به آن تحمیل می شود، موجب خسارت یا خرابی نابهنگام سایر اجزا می شود. نادیده گرفتن تعمیر تردمیل می تواند به خسارت جدی منجر شود که احتمال دارد هزینه تعمیرات را ناباورانه افزایش دهد. نشانه های عادی که نشان می دهد تردمیل باید تعمیر شود عبارتند از:


• موتور تردمیل به سختی کار می کند.

• تسمه تردمیل لیز می خورد یا گیر می کند.

• کد خطا تردمیل Error – E ۰ – E ۱ – E ۲ – E ۳ – E ۴ – E ۵ – E ۶ – E ۷.

• صدای جیرجیر تردمیل.

• تردمیل وسط ورزش کردن خود به خود خاموش می شود.

• وقتی از تردمیل استفاده می کنید بوی سوختگی حس می کنید یا احساس می کنید تردمیل داغ کرده است.

کدهای خطا یا ارورهای تردمیل

تردمیل وسیله ورزشی بسیار کارآمدی است که در هر باشگاه، ورزشگاه و بسیاری از منازل موجود است. با شناسایی دقیق ارورهای تردمیل یا کد خطای تردمیل می توانید به راحتی این خطاها را برطرف کنید. وقتی ارور بر روی نمایشگر تردمیل ظاهر می شود از روی شماره ظاهر شده با توجه به راهنمای مرتبط با ارور های تردمیل که در ادامه ارائه خواهد شد، می توانید بفهمید که کدام قسمت از تردمیل دچار مشکل شده است. به شما توصیه می شود که از یک تعمیرکار ماهر تردمیل برای تعمیر تردمیل تان بهره بگیرید و خودتان دست به آچار نشوید. سرویس منظم و روغن تردمیل باعث می شود عمر مفید تردمیل شما افزایش یابد و از خطاهای تردمیل پیشگیری کند. همچنین این را به خاطر بسپارید که اگر تردمیل باکیفیت خریداری کنید، این کار ازهزینه های جانبی و تعمیراتی شما می کاهد و دیگر به هزینه اضافی برای تعمیرات تردمیل نیازی نیست. مهم ترین کدهای خطا در تردمیل عبارتند از:
۱) ارور روشن نشدن تردمیل(POWER ERROR)
۲) شروع نشدن حرکت تردمیل (START ERROR)
۳) ۶ نوع کد مختلف ارور بر روی نمایشگر (CODE ERROR)
۴) کد خطای تردمیل مرتبط با صفحه نمایش (MONITOR ERROR)
۵) جرقه (SPARK ERROR)       


توضیحات برای عکس ثبت نشده
ارور روشن نشدن تردمیل (POWER ERROR)

هر تردمیلی دارای دکمه یا کلید POWER است که با فشار دادن آن دکمه یا کلید دستگاه برقدار می شود. گاهی کابلی که برق را به دستگاه می رساند دچار قطعی میشود، گاهی فیوز داخلی دستگاه به دلیل عبور جریان زیاد برق می پرد، کلید یا دکمه POWERخراب می شود. با یک فازمتر چک کنید آیا پریز برق سالم است و برق را عبور می دهد یا خیر.

توضیحات برای عکس ثبت نشده
شروع نشدن حرکت تردمیل (START ERROR)

اگر دستگاه تردمیل شما حرکت نمی کند، علت آن سوختن مدارات الکترونیکی و عیب در برد های الکترونیکی تردمیل است و باید با تعمیرکار تخصصی تردمیل تماس بگیرید. گاهی نیاز است برد عوض شود و گاهی با عوض کردن تعدادی قطعه روی برد، می توانید دوباره از همان برد استفاده کنید و از هزینه تعمیر شما کاسته می شود. گاهی نیز علت حرکت نکردن تردمیل سوختن موتور آن است. موتور تردمیل یکی از اصلی ترین قطعات تردمیل است و کیفیت تردمیل به قدرت موتور آن وابسته است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده
کدهای مختلف ارور بر روی نمایشگر (CODE ERROR)

کارخانه های سازنده تردمیل برای راحتی مشتریان خود کدهایی را طراحی کرده اند تا در صورت بوجود آمدن خطا در تردمیل، بتوان با خاطر آسوده با آگاهی از هر کد خطا، عیب احتمالی دستگاه را شناسایی کرد و برای برطرف کردن آن خطا، راه حلی یافت. این کدها ۶ نوع متفاوت دارند و هر کدام عیب قسمت خاصی از دستگاه را مشخص می سازند. در کارخانه ای کد ۱ ممکن است کد۲ کارخانه دیگر باشد و معانی و مفاهیم کدها از کارخانه ای به کارخانه دیگر متفاوت است.

تعمیرات تخصصی دستگاه های ورزشی درشیراز

تعمیرات تخصصی دستگاه های بدنسازی در شیراز

در دنیای امروز بنا بر نظر پزشکان و متخصصان، ورزش و تغذیه مناسب، مهم ترین ابزازهای حفظ تندرستی جسم و روح هستند. به همین دلیل بیشتر مردم به ورزش در سالن های ورزشی دارای تجهیزات استاندارد، مدرن و تاثیر گذار روی آورده اند. کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی اسپرت شیراز (به مرکزیت شیراز) از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را با وارد کردن آخرین مدل های دستگاه های ورزشی منطبق بر استانداردهای معتبر جهانی آغاز کرد. این محصولات از شناخته شده ترین برندها برای زندگی امروز ساخته شده اند و مناسب هر خانه و محیط ورزشی و نیز دارای امکانات و تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی مدرن هستند.

بیشتر بخوانید!
خدمات به روز تعمیر وسایل ورزشی در شیراز

در شرکت اسپرت شیراز تمامی خدمات بازبینی، تنظیم و تعمیر دستگاه های ورزشی مطابق با به روزترین استانداردهای جهانی انجام می شود.

مشاوره تخصصی خرید و نگهداری تردمیل در شیراز

از طریق تماس با متخصصان شرکت اسپرت شیراز می توانید در زمینه انتخاب و خرید انواع دستگاه های بدنسازی به صورت کاملا اختصاصی مشاوره بگیرید.

نمایندگی انحصاری خدمات پس از فروش تردمیل در شیراز

یکی از مهم ترین عناوین تبیین شده در خط مشی شرکت اسپرت شیراز، شنیدن صدای مشتری و رعایت احترام در بالاترین سطح می باشد.

تعمیر دستگاه های ورزشی در شیراز به صورت تضمینی

در شرکت اسپرت شیراز، تعمیرکاران موظف هستند پس از ارائه ی هرگونه خدمات و تحویل آن به مشتری، خدمت ارائه شده را از نظر کیفی تایید و ضمانت کنند.

مشاوره و پشتیبانی تعمیرات تردمیل در شیراز

کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی اسپرت شیراز در زمینه ی تعمیرات دستگاه های بدنسازی و فیتنس از قبیل انواع تردمیل، دوچرخه ثابت و تجهیزات بدنسازی متعلق به برندهای برتر دنیا نیز به صورت مستمر فعالیت دارد. امید است با برخورداری از حمایت های ارزشمند همشهریان شیرازی و تمامی هموطنان بتوانیم مسیر ارائه خدمات با کیفیت با تلاش و اهتمام بیشتر و فزاینده تری بپیماییم و گامی بلند در عرصه ی اعتلای تندرستی و سلامت جسمانی هموطنان برداریم. مدریریت کلینیک تخصصی اسپرت شیراز.

تماس با واحد پشتیبانی
۰۹۱۰۳۴۸۴۷۵۷
تعمیر تردمیل در شیراز

کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی اسپرت شیراز در زمینه ی تعمیرات دستگاه های بدنسازی و فیتنس از قبیل انواع تردمیل، دوچرخه ثابت و تجهیزات بدنسازی متعلق به برندهای برتر دنیا نیز به صورت مستمر فعالیت دارد. امید است با برخورداری از حمایت های ارزشمند همشهریان شیرازی و تمامی هموطنان بتوانیم مسیر ارائه خدمات با کیفیت با تلاش و اهتمام بیشتر و فزاینده تری بپیماییم و گامی بلند در عرصه ی اعتلای تندرستی و سلامت جسمانی هموطنان برداریم. مدیریت کلینیک تخصصی اسپرت شیراز.

تماس با واحد فروش
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک فوق تخصصی اسپرت شیراز می باشد.