> تعمیر دستگاه های ورزشی در شیراز
تعمیر دستگاه های ورزشی در شیراز | تعمیر تردمیل در شیراز | تعمیر دوچرخه ثابت در شیراز

تعمیر دستگاه های ورزشی در شیراز

شرکت اسپرت شیراز به صورت انحصاری واردات کلیه لوازم یدکی و ضروری دستگاه ها و لوازم ورزشی و توزیع آن در سطح استان فارس را دستور کار خود قرار داده است و در این مسیر تمام تلاش خود را در جهت بهبود روز افزون خدمات خود به کار می گیرد. واحد تعمیرات و پشتیبانی شرکت اسپرت شیراز به صورت تخصصی خدمات راه اندازی، بازبینی و تعمیر انواع تجهیزات ورزشی در شیراز از جمله تردمیل، الیپتیکال، دوچرخه ثابت و دستگاه های فیتنس خانگی و باشگاهی را به مشتریان خود ارائه می کند. متخصصان شرکت اسپرت شیراز پس از اتمام کار، خدمت عرضه شده را در حضور مشتری ضمانت و همان جا تاریخ مراجعه ی بعدی برای بازبینی دستگاه ورزشی را تعیین می کنند. آنچه که در تعمیر دستگاه های ورزشی بویژه تردمیل اهمیت دارد این است که درصورت نیاز به تعویض لوازم، بایستی از یدکی با کیفیت و معتبر استفاده شود تا عملکرد تردمیل به درستی تنظیم شود و با گذشت زمان مشتری بار دیگر مجبور به تعمیر دستگاه نشود. به طور کلی خط مشی واحد تعمیرات و پشتیبانی شرکت اسپرت شیراز نیز بر همین اساس پی ریزی شده است و در تمامی لایه های مدیریتی و اجرایی شرکت نیز اجرا می شود. شماری از خدمات تخصصی شرکت اسپرت شیراز عبارتند از: تعمیرات تردمیل شیراز، تعمیر تخصصی برد تردمیل در شیراز، فروش تسمه تردمیل در شیراز، تعویض نوار نقاله تردمیل در شیراز، تعمیر لوازم ورزشی شیراز و ... .

خدمات تخصصی تعمیرات انواع دستگاه های ورزشی

تعمیر انواع تردمیل


تعمیر دوچرخه ثابت


تعمیر الپتیکالتعمیر انواع دستگاه بدنسازی


لوزام یدکی دستگاه های بدنسازی


عیب یابی تجهیزات ورزشی


تعمیر دستگاه های ورزشی در شیراز

شرکت اسپرت شیراز

همه کارشناسان معتقدند که ورزش کیفیت زندگی را ارتقاء می بخشد! ورزش از شروط وجود انسان سالم و توسعه پایدار است. یکی از بهترین ورزش هایی که اکثریت به دنبال انجام دادن آن هستند پیاده روی و استفاده از دوچرخه است. اما با شرایط زندگی کنونی و سرعت زیادی که زندگی های افراد به خود گرفته شاید وقت گذاشتن برای پیاده روی و یا استفاده از دوچرخه برای همه مقدور نباشد بنابراین تکنولوژی به خدمت افراد آمده است و با تولید لوازم ورزشی از جمله تردمیل و دوچرخه های ثابت قابلیت استفاده از این ورزش ها را در خانه برای همه میسر کرده است. استفاده از این وسایل به سرعت اوج گرفت و با توجه به محبوبیت ورزش فیتنس این وسایل به سرعت به محبوب ترین وسایل تبدیل شد. از آنجایی که خرید تردمیل و دوچرخه ثابت و دیگر دستگاه های ورزشی قیمت های بالایی به خود گرفته امروزه افراد پس از یکبار خرید این وسایل دیگر توان تعویض و جایگزینی این محصولات ورزشی را ندارند بنابراین سعی می شود این محصولات با نگهداری درست و تعمیرات به موقع از خسارت های هنگفت تعویض در امان باشند. پیشنهاد ما برای حفط وسایل سپردن کار سرویس کردن و تعمیر به یک شرکت معتبر و حرفه ایست. شرکت اسپرت شیراز با تجربه چند ساله در زمینه تعمیر تردمیل در شیراز، تعمیر دوچرخه ثابت در شیراز، سرویس کردن تردمیل و دوچرخه، نمایندگی فروش لوازم یدکی و ... یکی از برترین شرکت های تعمیر دستگاه های ورزشی است که میتواند همواره تکیه گاه مناسبی برای شما باشد.

تعمیر دوچرخه ثابت در شیراز | اسپرت شیراز

تعمیر دستگاه های ورزشی در شیراز | اسپرت شیراز

دستگاه های ورزشی

- دوچرخه ثابت:
دوچرخه های ثابت یکی از بهترین تجهیزات هوازی با ایمنی بالا هستند. آنها بخش جدا ناپذیر هر باشگاه ورزشی هستند و می توانند تمرین های موثری را در راستای تناسب اندام ارائه کنند. آنها حس نوستالژیک ما از دوچرخه سواری را بر انگیخته می کنند و باعث می شوند در کنار ورزش، جنبه های سرگرمی هم برای ما داشته باشند.

- تردمیل:
استفاده از تردمیل به طور چشمگیری منجر به لاغری و کاهش وزن خواهد شد. برای اینکه بتوانید از تردمیل نتیجه دلخواه و البته اصولی بگیرید باید در زمان استفاده از تردمیل برنامه تمرینی و رژیم غذایی مناسبی داشته باشید.

**اسپرت شیراز، با کیفیت ترین شرکت تعمیرات دستگاه های ورزشی در شیراز.

- الپتیکال:

یکی از عملکردهای اصلی دستگاه الپتیکال و احتمالا مهمترین آن، فشار آوردن به سیستم قلبی عروقی شماست. قلب شما مانند هر عضله دیگر، از طریق قوی‌تر شدن، به سطوح مناسب فشار پاسخ می‌دهد. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها توصیه می‌کند که برای دستیابی به مزایای سلامتی، شما باید حداقل ۱۵۰ دقیقه تمرین قلبی عروقی متوسط یا ۷۵ دقیقه تمرین قلبی عروقی شدید در هر هفته انجام دهید.


امکانات ویژه دستگاه های ورزشی

- پشتیبانی از دیوایس های دیجیتال:
با استفاده از این امکان، می توانید به راحتی iPad شخصی تان را به صورت ایمن بر روی دستگاه ورزشی خود سوار کنید و در تمامی حالت های تمرینی دید مناسبی نسبت به آن داشته باشید.

- سیستم هوشمند CPR:

در طول تمرین با دستگاه ورزشی مرتبط، سیستم CPR همواره وضعیت ضربان قلب شما را رصد کرده بر اساس آن سرعت، شیب و مقاوت دستگاه را به صورت خودکار تنظیم می نماید تا شما تمرینی ایمن و پربازده را تجربه کنید.

** عرضه بهترین و با کیفیت ترین لوازم یدکی دستگاه بدنسازی در شیراز را از ما بخواهید.

- بیومکانیک حرفه ای:
این فناوری ایمنی بالاتر و مصرف انرژی کمتری را به دنبال دارد و کیفیت دستگاه ورزشی شما را تضمین می کند. با استفاده از این محصول می توانید بدون به خطر انداختن وضعیت قلبی تان به اهداف تمرینی خود دست یابید.

تعمیر دوچرخه ثابت در شیراز | اسپرت شیراز

اسپرت شیراز | نمایندگی انحصاری تعمیر لوازم ورزشی شیراز

تعمیر دستگاه های ورزشی در شیراز | اسپرت شیراز

کلینیک تخصصی اسپرت شیراز

کلینیک تخصصی تعمیر دستگاه های ورزشی اسپرت شیراز، ارائه کلیه خدمات تعمیر، تجهیز و بازبینی انواع مدل های دستگاه های ورزشی در مناطق مختلف شهر شیراز را از افتخارات خود می داند. این شرکت با بهره مندی از نیروی تعمیرکار تردمیل و پرسنل اجرایی جوان، متعهد، با دانش و در عین حال با تجربه، تمامی خدمات تعمیرات لوازم و تجهیزات ورزشی در شیراز را با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا به همشهریان و علاقمندان به ورزش و تندرستی عرضه می کند. شایان ذکر است تعمیر برد تردمیل در شیراز یکی از تخصصی ترین و منحصر به فردترین خدمات ما می باشد. شرکت اسپرت شیراز افزون بر ارائه خدمات تعمیرات تردمیل، تعمیر دوچرخه ثابت و به صورت انحصاری، واردات کلیه لوازم یدکی تردمیل و توزیع آن در سطح استان فارس را دستور کار خود قرار داده است و در این مسیر تمام تلاش خود را در جهت بهبود روز افزون خدمات خود به کار می گیرد.


تعمیر دستگاه های ورزشی | اسپرت شیرازدرصورتیکه به هر دلیل دستگاه ورزشی شما دچار اختلال در عمکلرد شد یا به طور کلی از حرکت ایستاد، می توانید با تیم مجرب کلینیک اسپرت شیراز، مجری خدمات تعمیر دستگاه های ورزشی در شیراز تماس حاصل کنید. تیم کلینیک اسپرت شیراز آماده اند تا کلیه خدمات تعمیر در شیراز را با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای شما انجام دهند و در نهایت شما و خانواده و مشتریانتان را دوباره با ورزش آشتی دهند. تکنسین های آموزش دیده ما دانش و تجربه لازم برای تعمیر انواع دستگاه های ورزشی در شیراز را دارا می باشند و کاری می کنند که دستگاه ورزشی شما سال های سال روان و ایمن کار کند. لازم به ذکر است در شرکت اسپرت شیراز تعمیرات مدارهای الکترونیکی بوسیله ی تجهیزات پیشرفته و روز دنیا، منطبق با قوانین کنترل کیفیت و استانداردهای بین المللی با استفاده از آنالیز و روشهای علمی توسط مهندسین الکترونیک انجام می گیرد.

تعمیرات تخصصی دستگاه های ورزشی درشیراز

تعمیرات تخصصی دستگاه های بدنسازی در شیراز

در دنیای امروز بنا بر نظر پزشکان و متخصصان، ورزش و تغذیه مناسب، مهم ترین ابزازهای حفظ تندرستی جسم و روح هستند. به همین دلیل بیشتر مردم به ورزش در سالن های ورزشی دارای تجهیزات استاندارد، مدرن و تاثیر گذار روی آورده اند. کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی اسپرت شیراز (به مرکزیت شیراز) از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را با وارد کردن آخرین مدل های دستگاه های ورزشی منطبق بر استانداردهای معتبر جهانی آغاز کرد. این محصولات از شناخته شده ترین برندها برای زندگی امروز ساخته شده اند و مناسب هر خانه و محیط ورزشی و نیز دارای امکانات و تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی مدرن هستند.

بیشتر بخوانید!
خدمات به روز تعمیر وسایل ورزشی در شیراز

در شرکت اسپرت شیراز تمامی خدمات بازبینی، تنظیم و تعمیر دستگاه های ورزشی مطابق با به روزترین استانداردهای جهانی انجام می شود.

مشاوره تخصصی خرید و نگهداری تردمیل در شیراز

از طریق تماس با متخصصان شرکت اسپرت شیراز می توانید در زمینه انتخاب و خرید انواع دستگاه های بدنسازی به صورت کاملا اختصاصی مشاوره بگیرید.

نمایندگی انحصاری خدمات پس از فروش تردمیل در شیراز

یکی از مهم ترین عناوین تبیین شده در خط مشی شرکت اسپرت شیراز، شنیدن صدای مشتری و رعایت احترام در بالاترین سطح می باشد.